Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 31 mei 2017

Melanoom vastgesteld bij prof. mr. Pieter van Vollenhoven

Melanoom vastgesteld bij prof. mr. Pieter van Vollenhoven
Bij prof. mr. Pieter van Vollenhoven is opnieuw een melanoom vastgesteld. Het weefsel wordt op korte termijn poliklinisch verwijderd in het Nederlands Kankerinstituut/Antoni van Leeuwenhoekziekenhuis te Amsterdam. De aanwezigheid bij de officiële openingsbijeenkomst van natuurgebied de Millingerwaard komt daarbij te vervallen. Staatssecretaris Van Dam zal de openingshandeling verrichten. RVD, nr. 128
Lees verder

Koning spreekt voorzitter Tweede Kamer
Mededeling van het Kabinet van de Koning:
Lees verder

Benoeming thesaurier Koning
Zijne Majesteit de Koning heeft bij Koninklijke Beschikking met ingang van 15 juli 2017 de heer M.B. Prent benoemd tot zijn thesaurier. De heer Prent volgt in deze functie drs. E.A.J. Brouwers RA op, die ervoor gekozen heeft zijn loopbaan voort te zetten als zelfstandig financieel adviseur.
Lees verder