Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 29 mei 2017

Memos voor de eerste keer in Nederland

Memos voor de eerste keer in Nederland
ARNHEM - NOC*NSF is van maandag 22 t/m woensdag 31 mei gastheer van de Executive Masters in Sport Organisations Management (Memos). Memos is een internationale opleiding voor getalenteerde, ambitieuze professionals in nationale en internationale sportorganisaties, die voor de tiende keer wordt georganiseerd. Voor het eerst zijn de cursisten vanuit de hele wereld te gast in Nederland. Zij verblijven deze periode op Papendal in Arnhem. Doel van Memos is de deelnemers voor te bereiden op een leidinggevende functie in de sport. Veel deelnemers van eerdere Memos-opleidingen zijn inmiddels doorgegroeid tot decision-makers bij het IOC, NOC's en internationale federaties. Eerder namen onder meer de Nederlanders Herman Ram (directeur Dopingautoriteit), Jan Kossen (directeur KNZB) en Erik-Jan Koers (manager Performance & Strategic Investment, Sport New Zealand) deel aan de master. Dit jaar volgt...
Lees verder