Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 12 mei 2017

NLsportraad publiceert analyse grote sportevenementen

NLsportraad publiceert analyse grote sportevenementen
ARNHEM - Nederlandse sportevenementen kenmerken zich door een grote mate van professionaliteit, staan wereldwijd bekend om hun vernieuwing en entertainment en worden bovendien in vergelijking met het buitenland vaak voor minder geld georganiseerd. Echter, het ontbreken van een sterk samenwerkingsverband in de driehoek sport, bedrijfsleven en overheid leidt tot gemiste kansen voor de economische en maatschappelijke impact. Dat blijkt uit een analyse van grote sportevenementen die de Nederlandse Sportraad (NLSportraad) donderdag presenteerde. NOC*NSF onderschrijft de genoemde verbeterpunten. NL Sportraad De Nederlandse Sportraad heeft tot taak de minister van VWS, het kabinet en het parlement te adviseren over sport. De Nederlandse Sportraad is een adviesraad en telt negen leden, waaronder voorzitter Michael van Praag en oud-sporters Esther Vergeer en Pieter van den Hoogenband....
Lees verder

Geen opmerkingen: