Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 15 mei 2017

NOC*NSF presenteert positieve cijfers op Algemene Vergadering

NOC*NSF presenteert positieve cijfers op Algemene Vergadering
ARNHEM – NOC*NSF presenteerde maandagavond tijdens haar Algemene Vergadering positieve jaarcijfers over 2016. Waar een negatief resultaat van zes miljoen euro was begroot, eindigde de sportkoepel, vooral door extra bijdragen vanuit de Nederlandse Loterij, bijna zestien miljoen euro in de plus. Penningmeester Annette Mosman van NOC*NSF wees op Papendal een eenmalige extra uitkering van circa 5,5 miljoen euro ten gevolge van de fusie tussen Lotto en Staatsloterij en een eerder dan in vorige jaren ontvangen bedrag van ca. dertien miljoen euro aan als voornaamste meevallers in 2016. Daarnaast bleven de kosten in lijn met de begroting en ontwikkelden onder meer de subsidies zich positief. De vergadering ging ermee akkoord om van het resultaat over 2016 ruim twaalf miljoen aan de eerder aangesproken reserves toe te voegen en een deel ervan vrij te maken voor Team NL, voor de transitie in de...
Lees verder