Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 19 mei 2017

Ons Oranje! Advocaat en Gullit leiden Oranje in WK-kwalificatie

Advocaat en Gullit leiden Oranje in WK-kwalificatie
Dick Advocaat is de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal. De Hagenaar wordt terzijde gestaan door Ruud Gullit die als assistent aan de slag gaat. Ruud Gullit, Europees kampioen in 1988. Het duo is aangesteld tot en met november van dit jaar en zal de lopende kwalificatiereeks voor het WK 2018 voltooien. Als Oranje zich plaatst voor die mondiale eindronde, dan zullen Advocaat en Gullit de ploeg ook leiden op het WK in Rusland. Luxemburg Advocaat voegt zich in de aanloop naar het WK-kwalificatieduel met Luxemburg, op 9 juni in Rotterdam, bij de selectie van het Nederlands elftal. Dat geldt ook voor Gullit. Daarvoor heeft Advocaat nog verplichtingen bij zijn huidige werkgever, het Turkse Fenerbahce. Interim-bondscoach Fred Grim neemt tot die tijd de honneurs waar en zal daarna als tweede assistent in de staf van Oranje blijven fungeren. Advocaat was twee keer eerder bondscoach van het Nederlands elftal: in de periodes 1992-1994 en 2002-2004. Gullit speelde 66 interlands voor Oranje en was in 1988 aanvoerder van de ploeg die in Duitsland Europees kampioen werd.
Lees verder

Voorlopige selectie van 31 spelers voor drie Oranjeduels
Bondscoach Dick Advocaat heeft 31 spelers opgenomen in de voorlopige selectie van het Nederlands elftal. Voor Oranje staan oefenduels met Marokko en Ivoorkust op het programma, alsmede de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Luxemburg. Van de voorlopige selectie melden vijftien spelers zich volgende week dinsdag (23 mei) in Noordwijk voor een tweedaagse trainingsstage. De voorlopige selectie SpelerClubTrainingsstageNathan AkéChelsea Steven BerghuisFeyenoordaanwezigDaley BlindManchester United Jasper CillessenFC Barcelona Memphis DepayOlympique LyonaanwezigBas DostSporting CPaanwezigMarco van GinkelPSVaanwezigWesley HoedtLazio Daryl JanmaatWatfordaanwezigVincent JanssenTottenham HotspuraanwezigDavy KlaassenAjax Jeremain LensFenerbahçe Matthijs de LigtAjax Jürgen LocadiaPSVaanwezigBruno Martins IndiStoke CityaanwezigSergio PadtFC Groningen Quincy PromesSpartak MoskouaanwezigDavy PröpperPSVaanwezigBart RamselaarPSVaanwezigArjen RobbenBayern München Marten de RoonMiddlesbroughaanwezigWelsey SneijderGalatasaray Kevin StrootmanAS Roma Kenny TeteAjax Jens ToornstraFeyenoordaanwezigJoël VeltmanAjax Nick ViergeverAjax Tonny VilhenaFeyenoordaanwezigStefan de VrijLazio Georginio WijnaldumLiverpool Jeroen ZoetPSVaanwezig Donderdag 25 mei wordt de definitieve selectie bekendgemaakt. Dan is tevens duidelijk op welk moment de internationals die nu nog clubverplichtingen hebben bij de groep aansluiten. Wanneer Dick Advocaat en Ruud Gullit zich bij de selectie voegen, is nog niet bekend. Meer informatie hierover volgt in een later stadium.
Lees verder

Maak nu jouw eigen selectie voor het Nederlands elftal
Volgende week maakt bondscoach Dick Advocaat zijn definitieve selectie bekend voor de interlands tegen Marokko, Ivoorkust en Luxemburg. Jij kan nu ook je eigen selectie maken. Kruip in de huid van de bondscoach en stel je eigen spelersgroep samen. In onderstaand spel zitten alle spelers uit de voorselectie. En om je nog meer keuze te geven ook nog een lading anderen, zodat je als een echte bondscoach aan de slag kan. Per speler kan je bepalen of hij wel of niet in je selectie komt, door naar links of naar rechts te swipen. Er is ruimte voor 23 spelers in je selectie. Als je selectie vervolgens klaar is om wereldkundig gemaakt te worden, kan je hem delen op Facebook. Kaarten voor WK-kwalificatiewedstrijden Volgende week donderdag, als de definitieve selectie bekend wordt gemaakt, krijg je vervolgens een e-mail met hoeveel spelers uit jouw selectie uiteindelijk ook de selectie van bondscoach Dick Advocaat hebben gehaald. Je kan namelijk ook een poging wagen de definitieve selectie te voorspellen. Diegene die de meeste spelers juist voorspeld heeft, wint twee kaarten voor alle resterende thuiswedstrijden in de WK-kwalificatie (Luxemburg, Bulgarije, Zweden en eventueel een play-off-wedstrijd). Bij een gelijke stand wordt er een winnaar geloot. Ga naar OnsOranje.nl om je selectie te maken. Voorlopige selectie van 31 spelers voor drie OranjeduelsBekijk hier de voorlopige selectie.
Lees verder

Geen opmerkingen: