Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 25 mei 2017

Ons Oranje! Oranje begint ontspannen aan voorbereiding duel Marokko

Oranje begint ontspannen aan voorbereiding duel Marokko
De selectie van het Nederlands elftal is dinsdag begonnen met de voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen Marokko, die woensdag 31 mei wordt gespeeld. Oranje - nog verre van compleet omdat meerdere spelers nog clubverplichtingen hebben - kwam in Katwijk bijeen om onder interim-bondscoach Fred Grim op een ontspannen manier de voorbereiding te beginnen op het duel dat in het Adrar-stadion in Agadir zal worden afgewerkt. Negen voetballers en twee keepers, onder wie de voor het eerst opgeroepen doelman Sergio Padt van FC Groningen, hielden zich vooral bezig met pass- en trapoefeningen. Ze besloten de eerste training met een afwerkvorm. Later sluiten meer spelers van de selectie aan, waaronder die van Ajax, dat woensdagavond de finale van de Europa League tegen Manchester United speelt.
Lees verder

Bezoekersinformatie Nederland-Ivoorkust
Een interessante krachtmeting, dat wordt het zeker. De Afrikaanse krachtpatsers van Ivoorkust die vooral leunen op hun ijzeren defensie, tegen het aanvallende spel van het Nederlands elftal. Lukt het de Oranje Leeuwen om de hechte verdediging van de Oranje Olifanten aan stukken te spelen? Reden genoeg dus om erbij aanwezig te zijn. Kaarten voor het duel zijn beschikbaar vanaf 18 euro. Heb je al kaarten besteld? Hieronder vind je alle praktische bezoekersinformatie voor de wedstrijd, die begint om 19.30 uur.  OnsOranjePark Het OnsOranjePark; plezier voor jong en oud. Vanaf de opening van het stadion (17.30 uur) is ook het OnsOranjePark geopend. Dit vindt plaats op het stadionterrein na de kaartcontrole aan de Olympiazijde en is toegankelijk voor iedereen met een geldig toegangsbewijs. Op het OnsOranjePark vind je diverse activiteiten, muziek en food&beverage. Voor ieder wat wils, dé ideale manier om in de stemming te komen voor de wedstrijd. Catering munten In Stadion Feijenoord worden speciale cateringmunten gebruikt. Deze kun je in het stadion op diverse punten aanschaffen (PIN en contant). Een munt kost € 3,00. Na de wedstrijd kunnen ongebruikte munten weer worden ingeleverd. De inwisselpunten vind je bij de muntverkooppunten (Cashpunten). De reguliere Feyenoord-munten zijn bij deze wedstrijd niet geldig. Oranje-supporters vieren feest. Er wordt koffie, thee, frisdranken en bier geschonken. Rondom het familievak (vak E t/m J) schenken wij liever géén alcohol. Fans in die vakken die toch een biertje of wijntje willen drinken kunnen daarvoor terecht bij de twee buitenste cateringpunten (ter hoogte van de lichtmast bij vak E en de lichtmast bij vak J). Tenslotte nog dit De infrastructuur rondom Stadion Feijenoord is niet optimaal om alle verkeersstromen op gang te houden vóór, maar vooral ook ná de wedstrijd. Houd daarom rekening met extra reistijd en wachttijden bij het verlaten van het stadiongebied na afloop van de wedstrijd. Openbaar vervoer is de beste optie en daarmee draag je ook bij aan ontlasting van het wegennet. Lees hieronder meer over het vervoer richting Stadion Feijenoord. Vervoer Auto P1, P2, P6Heb je een parkeerkaart voor P1, P2, P6? Neem dan op de A16 afslag 24 Feijenoord. Volg de aanwijzingen IJsselmonde Feijenoord Havens 1000-1200 en vervolgens de borden naar de parkeerterreinen. LET OP: de maximale inrijhoogte voor P-Veranda (P5G) is 2.10 meter! P3/4, P8 of P-Veranda Heb je een parkeerkaart voor P3/4, P8 of P-Veranda (P5 Garage)? Neem dan op de A16 afslag 25 Capelle a/d IJssel (neem NIET afslag 24!). Volg de afslag Rotterdam Centrum en na 300 meter de borden P-De Kuip. P-BeverwaardHeb je een parkeerkaart voor P-Beverwaard? Een goede keuze! Je reist gratis met tramlijn 23 vanaf Beverwaard in 10 minuten naar het stadion en weer terug. Vanaf 16.15 uur is P-Beverwaard geopend. Het heeft géén zin om je daar te melden als je niet in het bezit bent van een parkeerkaart. Parkeerkaarten hier verkrijgbaar en kosten € 10,00. Geen parkeerkaartDe parkeerterreinen in de directe omgeving van het stadion zijn allemaal exclusief gereserveerd voor parkeerkaarthouders. We adviseren je dan ook om op afstand te parkeren en het laatste deel van je reis gebruik te maken van het Openbaar Vervoer. Parkeerplaats P-Beverwaard is dan een goede optie. Op tramlijn 23 vanaf Rotterdam CS geldt je toegangskaart als vervoersbewijs.  Parkeerkaart bestellenBestel hier je parkeerkaart. Openbaar vervoer Kom je met het openbaar vervoer? Dan is Stadion Feijenoord op meerdere manieren goed bereikbaar. Vanaf Centraal Station Rotterdam: Elk kwartier rijdt er een pendeltrein van Rotterdam CS richting station Stadion Feijenoord (Vanaf 17.00 uur). Ook na de wedstrijd is dit het geval. De reistijd bedraag ongeveer 12 minuten. Een geldig vervoersbewijs is noodzakelijk. Tramlijn 12 of 23 richting Beverwaard – uitstappen bij halte Stadion Feijenoord. De reistijd bedraagt ongeveer 20 minuten. Je toegangskaartje is tevens je vervoersbewijs op deze lijn. Voor exacte vertrek- en aankomsttijden kun je bellen met Openbaar Vervoer Reisinformatie, 0900-9292 (0,70 p/m) of kijk op OV9292. Openbaar vervoerBekijk hier de makkelijkste route met het openbaar vervoer.
Lees verder

Het Nederlandse volk stelt eigen Oranjeselectie samen
Alle Oranjeliefhebbers konden de afgelopen week op OnsOranje.nl hun selectie van het Nederlands elftal samenstellen. De inzendingen zijn nu bij elkaar gevoegd. Hieruit zijn in elke linie de meest geselecteerde spelers naar voren gekomen. De selectie van het Nederlandse volk is als volgt: DoelmannenJasper CillessenMaarten StekelenburgJeroen Zoet VerdedigersNathan AkéDaley BlindWesley HoedtBruno Martins IndiRick KarsdorpMatthijs de LigtKenny TeteJoël VeltmanStefan de Vrij MiddenveldersDavy KlaassenWesley SneijderKevin ToornstraJens ToornstraGeorginio WijnaldumTonny Vilhena AanvallersArjen RobbenMemphis DepayBas DostQuincy PromesVincent Janssen Maak nu jouw eigen selectie voor het Nederlands elftalMeedoen kan nog tot de selectie van Oranje bekend is!
Lees verder