Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 5 mei 2017

Ralf van der Rijst naar NOC*NSF High Performance Team

Ralf van der Rijst naar NOC*NSF High Performance Team
ARNHEM - Het High Performance Team van NOC*NSF krijgt per 1 juni 2017 versterking van Ralf van der Rijst, nu nog Technisch Directeur bij de Handboogbond. De focus van prestatiemanager Van der Rijst zal liggen bij de Paralympische sport. Ralf van der Rijst, per 1 juni prestatiemanager bij NOC*NSF, over zijn nieuwe functie: "In mijn nieuwe functie als prestatiemanager Paralympisch verwacht ik veel van mijn opgedane ervaring te kunnen gebruiken om de Paralympische topsport te versterken. Door de jaren heen is de Paralympische sport uitgegroeid tot echte topsport, die vraagt om een optimaal prestatieklimaat om tot topprestaties te komen. Ik kijk erg uit naar mijn nieuwe rol waarin ik de sportbonden hierbij kan ondersteunen. Komende winter ligt er een hele mooie kans voor Paralympic Team NL om successen te behalen in PyeongChang. Ik heb er heel veel zin in om ook hieraan bij te dragen."...
Lees verder