Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 23 mei 2017

Rondleiding CIMMYT

 

 Nynke, Martin en Gideon nodigen ons uit voor een rondleiding op het graan instituut CIMMYT in Texcoco, een leuke wandeling, koffie met gebak en lunch op zondag 28 mei om 10:00 uur.

Dit is een unieke gelegenheid om, van de mensen die het echt weten, te horen hoe het staat met onze wereldwijde voedsel voorzienning en hoe zij hun best doen om die te garanderen.

 

Voor meer informatie en om je op te geven: NVMEXICO.COM 

(Sluitingsdatum voor deelnamen: dinsdag 24 mei) 

 

Voor de voetbal liefhebbers:

Woensdag 24 mei om 13.30 speelt Ajax de Europa league finale tegen Manchester United. In de net geopende mercado Mexiqui staat het scherm aan. Op het menu staan Belgische friet(oorlog/speciaal), bitterballen, garnalenkroketten en sate. Ook als je niet van voetbal houdt kan je komen en op het dakterras gaan zitten, uitzicht over de kathedraal en Templo Mayor. Adres; Republica de Guatamala 30, het straatje achter de kathedraal op de Zocalo.