Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 12 mei 2017

Thailand: 2017-05-12 BALV

2017-05-12 BALV

Buitengewone Algemene Leden Vergadering

Betreft: BALV
Tijd: 2017-06-01 18:30
Plaats: The Captain's Pub
in Hotel Mermaid
Adres: 6 Soi Sukhumvit 29
BTS: Asok, Phrom Phong
MRT: Sukhumvit

Op 1 juni zal een Buitengewone Algemene Leden Vergadering (BALV) worden gehouden (alleen toegankelijk voor stemgerechtigde leden), met aansluitend om 19:00 uur de welbekende traditionele borrel van de eerste donderdag van de maand. En die is natuurlijk weer open voor iedereen die de gezelligheid en contact zoekt. Nadere aankondiging van dat laatst genoemde samenzijn komt in een volgende nieuwsbrief.

Bij aanvang van de vergadering wordt aan de leden door de Captains's pub koffie en thee met een koekje aangeboden.

De agenda en andere stukken vindt u hier:

Lees verder