Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 1 mei 2017

VBNGBk: Cees van der Wiel Koninklijk onderscheiden voor zijn VBNGB inzet

Cees van der Wiel Koninklijk onderscheiden voor zijn VBNGB inzet
Op 26 april 2017 ontving onze voorzitter Cees van der Wiel uit handen van de Nederlandse Ambassadeur in Spanje, de heer M. van Bonzel, zijn benoeming tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Dat gebeurde in een korte plechtigheid te Denia, in aanwezigheid van familieleden en vrienden. Vanuit het bestuur van de VBNGB waren […]
Lees verder

In memoriam Henk Achterberg
Het was medio 2006, dat ik na emigratie naar Zweden via de toenmalige ICNG met Henk Achterberg in contact kwam. Henk, een strijdbare Nederlander, die na pensionering op ca 800 kilometer noordelijk van mij in het mooie Zweden was neergestreken. Die afstand mag dan de reden zijn, dat wij elkaar nimmer in persoon getroffen hebben; […]
Lees verder

In memoriam dr. Onno Fokkens, arts
Zojuist ontvingen wij de droeve mededeling dat is overleden Dr. Onno Fokkens; medestrijder van het eerste uur die met heel veel verve en in eigen persoon zijn visie verdedigde tot op het hoogste niveau. Willeke Farrington, een medestandster in zijn strijd, verwoordt zijn heengaan met dit in memoriam. IN MEMORIAM Dr. Onno Fokkens, arts Vandaag […]
Lees verder