Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 18 mei 2017

VBNGBk: VBNGB Malta – verslag derde vergadering – maart 2017

VBNGB Malta – verslag derde vergadering – maart 2017
Waarde leden (en ega's) van de VBNGB – Malta Eind vorig jaar schreef ik met betrekking tot het bereiken van betere onderlinge kennismaking, aangezien een aantal van onze leden , waaronder ikzelf, een aantal andere leden, nog niet persoonlijk hebben ontmoet en daarom weinig onderling contact onderhouden, zeker nog niet voor wat betreft IB aangelegenheden , […]
Lees verder

Raad van State stelt vragen aan Europees Hof over verlies van nationaliteit
De Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State heeft op 19 april 2017 zogenoemde prejudiciële vragen gesteld aan het Hof van Justitie in Luxemburg over bepalingen uit het Verdrag van de Europese Unie. De Afdeling bestuursrechtspraak wil onder meer weten of deze verdragsbepalingen in de weg staan aan een Nederlandse wet die bepaalt dat mensen […]
Lees verder

Twee pagina's op de VBNGB site bijgewerkt en aangevuld.
Op de VBNGB site zijn de pagina's over Pensioenen en EESSI bijgewerkt met nieuwe en aanvullende informatie.
Lees verder