Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 15 juni 2017

19 juni: Dag van de fondsenwerving voor de sport

19 juni: Dag van de fondsenwerving voor de sport
"Topsporters en talenten lopen geld mis" ARNHEM - Drie jaar geleden startten NOC*NSF, de KNVB en Eredivisie de campagne 'Sport, daar geef je om'. Doel van deze campagne, ondersteund door het Ministerie van VWS, was om het Nederlandse publiek meer bekend te maken met de mogelijkheden om geld te geven aan sport. Maandag 19 juni vindt op Papendal de afsluitende Dag van de fondsenwerving voor de sport plaats. Projectleider Gerben van Hardeveld (NOC*NSF) constateert hoe de bekendheid van en kennis over het geven aan de sport groter is geworden. Hij zag hoe clubs geld ophaalden om accommodaties te realiseren, topsporters succesvolle crowdfundingsacties lanceerden en bonden extern geld konden investeren in trainingsprogramma's voor nationale selecties. "We zien goede dingen gebeuren, maar naar onze inschatting is het nog steeds te bescheiden. Topsporters en talenten lopen nog altijd geld mis",...
Lees verder