Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 27 juni 2017

Aanmelding voor de vakbeurs van de Clean Enviro Summit Singapore in juli 2018

Aanmelding voor de vakbeurs van de Clean Enviro Summit Singapore in juli 2018
Van 8-12 jul 2018, zullen beleidsmakers, ondernemers en onderzoekers zich verzamelen tijdens de Clean Enviro Summit in Singapore om zich te laten inspireren, nieuwe contacten te leggen en om concrete oplossingen te delen voor milieuvraagstukken van grote steden. De Clean Enviro Summit biedt een variëteit aan activiteiten. Zo tonen verschillende bedrijven hun nieuwste ontwikkelingen tijdens de City Solutions vakbeurs en worden uitdagingen en succesverhalen gedeeld tijdens de Clean Environment...
Lees verder

Embassy and Consulate-General closed on Sunday 25, Monday 26 and Tuesday 27 June 2017
On the occasion of Eid Al Fitr, the Embassy in Abu Dhabi and the Consulate-General in Dubai will be closed on Sunday 25, Monday 26 and Tuesday 27 June 2017
Lees verder

Verkiezingen op 8 Augustus 2017 in Kenia
Op 8 augustus 2017 zijn er verkiezingen in Kenia. De komende maanden kan dit leiden tot demonstraties en gewelddadigheden. De ambassade wil u daarom graag hieronder een aantal praktische tips geven.
Lees verder

Technische problemen Nederlandse Ambassade te Lima
Wegens technische problemen beschikt de ambassade op dit moment niet over externe communicatie. We hopen dat we vanaf maandag 26 juni weer bereikbaar zijn. Excuses voor het ongemak.
Lees verder

Minister Koenders: Bolt en Follender vrijgelaten in Colombia
Derk Bolt en Eugenio Follender zijn vandaag vrijgelaten in de zeer gevaarlijke regio Catatumbo in het noorden van Colombia. Zij maken het naar omstandigheden redelijk goed. De ambassadeur heeft inmiddels met Bolt en Follender kunnen spreken. Hun families in Nederland zijn door het ministerie van Buitenlandse Zaken geïnformeerd.
Lees verder

Vacature
Functiebenaming: Assistent Liaison Koninklijke Marechaussee  (LO KMar) Dienstonderdeel/post: Athene Functieniveau: 07 (op basis van Rrlok) Aantal uren: 36
Lees verder

Consulaat-Generaal Sydney Nieuwsbrief #32, Juni 2017
Hier vind je de nieuwsbrief van het Consulaat-Generaal te Sydney van juni 2017.
Lees verder

Uitnodiging voor bijeenkomst 6 juli 2017 'Handel met Canada en de voordelen van CETA' in Den Haag
Exporteert u naar Canada of bent u van plan dat te gaan doen? En wilt u weten welke voordelen het nieuwe CETA-handelsakkoord tussen de EU en Canada uw bedrijf biedt? Kom dan op 6 juli naar VNO-NCW en MKB-Nederland voor een bijeenkomst waarin u in kort bestek wordt bijgepraat over alle voordelen van het CETA-verdrag. Het nieuwe CETA-verdrag zal deze zomer grotendeels van kracht worden. Het gaat om belangrijke onderwerpen zoals: de afschaffing of verlaging van 98% van de importheffingen;...
Lees verder