Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 14 juni 2017

Bezoek Waterambassadeur Henk Ovink Peru

Bezoek Waterambassadeur Henk Ovink Peru
Henk Ovink, Nederlands Watergezant, heeft 23 mei jl. voor de tweede keer Peru bezocht. Hier heeft hij onder andere gesproken met de Peruaanse President Pedro Pablo Kuczynski en Dhr. Pablo de la Flor, Directeur van de Autoriteit verantwoordelijk voor de opbouw van het land na de verwoestingen door gevolgen van El Niño in het begin van het jaar. Tijdens deze bezoeken is er gesproken over een integrale aanpak van de waterproblematiek tijdens de wederopbouw van het land en zijn er ideeën...
Lees verder

Ambassade Ottawa (Canada) is op zoek naar drie enthousiaste stagiair(e)s - Periode september 2017 t/m januari 2018
Lees verder

Het Amsterdam Institute for Advanced Metropolitan Solutions op circulaire expeditie in Singapore
Het verkennen van de Singaporese markt voor een Centre of Excellence for Circular Economy, dat was de missie van de 'AMS Institute' delegatie eind mei in Singapore. Het Innovatie Attaché Netwerk Singapore organiseerde een tweedaags programma voor business director, Kees Slingerland en programme manager Circular Cities, Bob Geldermans van het   Amsterdam Institute for Advanced Metropolitan Solutions, ookwel AMS Institute genoemd. Ideeën voor het centrum zijn uitgewisseld met Singaporese...
Lees verder

Voorlichtingsbijeenkomst Sociale Zekerheid en Zorgverzekering
Voorlichtingsbijeenkomst over Nederlandse Sociale Zekerheid en Zorgverzekering. Voor Nederlanders en niet-Nederlanders die nu in Spanje wonen maar in Nederland hebben gewoond of gewerkt.
Lees verder

Prince Claus Award
Yesterday the Ambassador of the Kingdom of the Netherlands H.E. Karel Hartogh hosted a ceremony at the Netherlands Residence to honour Thai filmmaker and artist Mr. Apichatpong Weerasethakul, who received the Principal Prince Claus Award of 2016, making him the Principal Prince Claus Laureate of last year. Each year the Principal Prince Claus Award is presented to honour those with outstanding achievements in the field of culture and development and whose cultural actions have had a positive...
Lees verder

Economische missie, parallel aan het staatsbezoek naar Portugal 10-12 oktober 2017
Wilt u zakendoen in Portugal? Ga dan mee met de economische missie van 10 t/m 12 oktober met de minister voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking.
Lees verder

Ondersteunen van kansen voor de Nederlandse Creatieve Industrie in Letland
De Creatieve Industrie in Nederland loopt wereldwijd voorop in innovatieve oplossingen voor maatschappelijke uitdagingen. De Nederlandse ambassade in Letland ondersteunt kansen voor de Nederlandse Creatieve Industrie in Letland.
Lees verder

Stagiair(e) bij de Nederlandse ambassade te Kiev – Afdelingen Politiek en Economie
De Nederlandse ambassade in Kiev, Oekraïne, is op zoek naar een stagiaire voor de periode 18 september 2017 t/m 8 december 2017. (3 maanden)
Lees verder