Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 1 juni 2017

Biomassamarkt Texas komt op gang

Biomassamarkt Texas komt op gang
Texas is een kleine speler op het gebied van biomassa. Maar de benodigde grondstoffen voor de productie van biomassa zijn in overvloed aanwezig in de staat.
Lees verder

Innovatiemissie Robotica naar Singapore
Wilt u uw kansen op het gebied van innovatie verkennen in Singapore? Ga dan mee met de Innovatiemissie Robotica van 30 oktober tot 2 november 2017 en maak kennis met relevante bedrijven, overheden en kennisinstellingen. Het Innovatie Attaché Netwerk van de Nederlandse Ambassade in Singapore...
Lees verder

Slimme steden zijn lerende steden
Bij het eerste innovatiecafé Smart Cities op 7 juni pitcht Marsha Wagner* over human capital en innovatie. In dit blog geeft ze vast een vooruitblik.
Lees verder

Holland Paviljoen tijdens Medical Fair Thailand 2017
Thailand is de grootste medische hub van Zuidoost-Azië en biedt volop kansen voor Nederlandse bedrijven in de medische sector. De Nederlandse ambassade in Bangkok organiseert tijdens de Medical Fair Thailand 2017 in september een Holland Paviljoen, individuele matchmaking en netwerkevenementen. De...
Lees verder

Informatiebijeenkomst Europees defensie-onderzoeksprogramma
Op maandag 26 juni 2017 is er een informatiebijeenkomst over een nieuw Europees defensie-onderzoeksprogramma: Preparatory Action for Defence Research. De bijeenkomst in Enschede wordt georganiseerd door TNO, het Ministerie van Defensie en de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl). Eerder...
Lees verder