Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 15 juni 2017

China: Wekelijks naschoolse Nederlandse lesWekelijks naschoolse Nederlandse les

De Rode Leeuw verzorgt verschillende Nederlandse lesprogramma's na schooltijd. Zo is er een programma voor basisschool groep 1 tot en met 8 en een programma voor het Voortgezet Onderwijs klas 1 tot en met 4.

Deze wekelijkse Nederlandse lessen duren 2,5 tot 3 uur en zijn toegankelijk voor Nederlands en Belgisch sprekende kinderen van andere (internationale) scholen en vanaf groep 8 ook voor Nederlands en Belgisch sprekende leerlingen van de Western Academy of Beijing (WAB).

De meeste naschoolse lessen vinden doordeweeks en op zaterdag plaats op de Western Academy of Beijing. Voor groep 1 tot en met 4 is er op zaterdag les in Sanlitun.

Lees meer op de website van De Rode Leeuw
Elements
De Nederlandse Vereniging Peking is een sociaal-cultureel platform ter bevordering van Nederlands(talig)e evenementen.

Naast maandelijks terugkerende activiteiten als een vrijdagmiddagborrel, een lunch en een kaartavond, organiseren we ook ieder jaar een Sinterklaasmiddag voor de kinderen, een feest rondom Koningsdag en nog veel meer andere leuke evenementen. Kom vooral eens kijken!

Bekijk onze activiteitenkalender en volg ons ook op Facebook!