Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 28 juni 2017

Cybersecurity-missie naar Singapore

Cybersecurity-missie naar Singapore
Is uw bedrijf klaar voor uitbreiding? Bent u enthousiast om internationaal zaken te doen? Staat Singapore op uw wenslijst van nieuwe markten? Ga dan met uw start-up, scale-up of mkb-bedrijf mee met de Cybersecurity-missie naar Singapore, van 18 tot en met 22 september 2017. Het thema is Cyber Tech...
Lees verder

Kansenseminar wederopbouw Peru
Begin 2017 werd Peru na extreme droogte getroffen door uitzonderlijk veel neerslag. Voor de herstelwerkzaamheden is internationale expertise nodig. De Nederlandse ambassade in Lima heeft hiervoor een 'Orange Task Force' opgericht. Tijdens het kansenseminar op donderdag 13 juli hoort u welke kansen...
Lees verder

Roadshow rond International Intelligent Agricultural Expo in Nanjing
Bent u ondernemer in de tuinbouw en wilt u zakendoen in China? Ga dan mee met de 'roadshow' rond de International Intelligent Agricultural Expo van 7 tot 9 september 2017.Programma Het programma van de roadshow bestaat uit 3 onderdelen:bezoek aan de beurs, met mogelijkheid voor een stand en...
Lees verder

Kansen in Brazilië voor Nederlandse watersector
In 2015 brak de dam door van een ijzermijn in Mariana, Brazilië.
Lees verder

Toewijzing importrechten GATT bevroren rundvlees 2017-2018
Nieuwsbericht nr. 17.056 -  Het toewijzingspercentage voor de aanvragen voor importrechten voor GATT bevroren rundvlees is 35,489750%. Het contingentnummer is 09.4003.
Lees verder