Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 14 juni 2017

Dutch citizens in Tajikistan

Dutch citizens in Tajikistan
Dutch citizens in Tajikistan can register with consular and crisis response list of the German Embassy in Dushanbe. They are kindly asked to print the registration form, fill in and sign it and submit it to the German Embassy as an original or via e-mail as a scanned document. http://www.duschanbe.diplo.de/Vertretung/duschanbe/ru/04/Krisenvorsorge/Krisenvorsorgeliste.html
Lees verder

Marktonderzoek gezondheidszorg in Noorwegen
Op 1 juni j.l. werden in Den Haag drie nieuwe marktonderzoeken gepresenteerd, opgesteld door het Nederlandse netwerkplatform voor de Gezondheidszorg Task Force Health Care (TFHC) en ACCESS Health International in opdracht van het Regional Business Development Team en de Nederlandse ambassades in Denemarken, Noorwegen en Zweden.
Lees verder

Seeking Robotics and Automation Solutions for JTC 3rd Open Innovation Call
JTC has announced the 3rd Open Innovation Call for Robotics, Automation and Autonomous Solutions. Companies are invited to submit proposals that can address any of the eight challenge statements under four main themes.
Lees verder

Staatsbezoek aan Portugal
Op uitnodiging van president Marcelo Rebelo de Sousa brengen Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima – van 10 t/m 12 oktober - een staatsbezoek aan Portugal.
Lees verder

Nederlands-Franse samenwerking Green & Smart Mobility van start!
Tijdens het Automotive Congress in Helmond op 7 juni 2017 is een Nederlands – Franse samenwerking op het gebied van Green en Smart Mobility van start gegaan. Om 15.45 tekende een cluster van Nederlandse bedrijven, kennisinstituten en de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) het convenant in het kader van het programma Partners for International Business (PIB). Zo worden gezamenlijk de kansen op het gebied van innovatieve mobiliteit benut.
Lees verder

Consulaat-Generaal Sydney Nieuwsbrief #31, Mei 2017
Hier vind je de nieuwsbrief van het Consulaat-Generaal te Sydney van mei 2017.
Lees verder

Nederlands paviljoen op Nordic Organic Food Fair te Malmö in november 2017
Na een succesvolle lancering vorig jaar presenteert een groep Nederlandse bedrijven zich opnieuw op de Nordic Organic Food Fair met een Dutch Pavilion. Dit jaar wordt aan de deelname een extra dimensie gegeven door een samenwerking met Marije Vogelzang, Nederlands icoon op het gebied van Food & Design. Er is nog ruimte voor nieuwe deelnemers.
Lees verder

Agrimex Holanda Incoming Mission to the Netherlands creates great expectations
From June 15 to June 21 the Agrimex Holanda Incoming Mission to the Netherlands will take place. Relevant poultry producers from Mexico along with directives of the well-recognized Unión Nacional de Avicultores (Mexican Poultry Association, UNA) will visit most company members of this PIB consortium. Starting from Wageningen the road-show will visit eight locations across the country.
Lees verder