Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 21 juni 2017

Heropening IPC Innovatie Prestatie Contracten

Heropening IPC Innovatie Prestatie Contracten
Samenwerkende mkb-ondernemingen in dezelfde regio, keten of branche die een meerjarig innovatietraject uitvoeren kunnen tussen 21 september en 5 oktober subsidie aanvragen via de Innovatie Prestatie Cont
Lees verder

Innovatiemissie Fotonica, Taiwan
Bent u actief op het gebied van fotonica en heeft u interesse in samenwerking met Taiwan? Ga dan mee met de Fotonica innovatiemissie, van 12 tot en met 17 november 2017. Het doel van de missie is om voor Integrated Photonics kansen te identificeren op het gebied van research & development en...
Lees verder

Holland Paviljoen op levensmiddelen en drankenbeurs IFTECH Pakistan
Bent u ondernemer in de levensmiddelen- en drankenindustrie? Interesse in een markt van 200 miljoen inwoners, met een stabiele economische groei en een grote vraag naar verwerkt voedsel en fastfood? Meld u dan aan voor het Holland Paviljoen tijdens IFTECH in Pakistan van 1 tot 3 augustus 2017.
Lees verder

Toewijzing export melkpoeder naar de Dominicaanse Republiek 2017/2018
Nieuwsbericht 17.052 - De Europese Commissie (EC) heeft met uitvoeringsverordening (EU) 2017/1095 de toewijzingscoëfficiënten voor het tariefcontingent voor de uitvoer van melkpoeder naar de Dominicaanse
Lees verder

Toewijzing pluimveesector juni 2017
Nieuwsbericht 17.051 - De Europese Commissie heeft een aantal toewijzingspercentages gepubliceerd voor invoerregelingen in de pluimveesector.
Lees verder