Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 1 juni 2017

Kansenseminar Agrofood Bolivia

Kansenseminar Agrofood Bolivia
Bent u actief in de agrofood sector en wilt u uw kansen verkennen in Bolivia? Wilt u meepraten over zakendoen in Bolivia? Kom dan op woensdag 21 juni naar het Kansenseminar Agrofood Bolivia bij RVO.nl in Den Haag.
Lees verder

Road2Iran XL: succesvol zakendoen in Iran
Wilt u zakendoen in Iran en weten wat uw kansen zijn? Kom dan op donderdag 29 juni 2017 naar het evenement Road2Iran XL in Amsterdam.
Lees verder

Nederlandse delegatie Produce Marketing Association Conference, Kaapstad
Van 16 tot 17 augustus vindt in Kaapstad, Zuid-Afrika de jaarlijkse Produce Marketing Assocation conferentie en vakbeurs plaats. Een mooie gelegenheid voor Nederlandse bedrijven en start-ups om hun technologie op het gebied van Climate Smart Agriculture (CSA) te presenteren. Of die de mogelijkheden...
Lees verder

Exportevenement nabije markten voor food-ondernemers
Onderneemt u in Nederland in de voedingsmiddelensector? Denkt u aan exporteren of zakendoen over de grens? Of bent u daar net mee gestart? Ga in gesprek met het Landbouw Attaché Netwerk van Nederlandse ambassades in onze buurlanden. En hoor hoe zij kunnen helpen met succesvol zakendoen in het...
Lees verder

Presentatie Kansen in de Leersector Bangladesh
Wilt u uw kansen in de creatieve textielmarkt in Bangladesh ontdekken? Op 22 juni 2017 presenteert Ralph Arbeid, consultant voor de wereldwijde leer-waardeketen, zijn onderzoek naar commerciële kansen voor Nederlandse bedrijven in de leersector van Bangladesh. Het onderzoek is op verzoek van de...
Lees verder