Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 7 juni 2017

Koning beëdigt raadsheer Hoge Raad

Koning beëdigt raadsheer Hoge Raad
Zijne Majesteit de Koning heeft hedenochtend op Paleis Noordeinde de heer mr. J.C.A.M. Claassens beëdigd tot raadsheer van de Hoge Raad der Nederlanden.
Lees verder

Koningin brengt werkbezoek aan Plant-e
Hare Majesteit Koningin Máxima bracht vandaag een werkbezoek aan Plant-e in Wageningen. Zij maakte kennis met de techniek van elektriciteitsopwekking uit levende planten die het bedrijf ontwikkelt. Koningin Máxima sprak tijdens haar bezoek met medewerkers van het bedrijf en kreeg een rondleiding. Het bezoek werd afgesloten met een discussie over de toepassingsmogelijkheden van deze technologie voor overheden en bedrijven.
Lees verder

Afscheidsaudiëntie ambassadeur Mexico
Zijne Majesteit de Koning heeft hedenochtend op Paleis Noordeinde in afscheidsaudiëntie ontvangen de ambassadeur van de Verenigde Mexicaanse Staten, Z.E. Eduardo Ibarrola Nicolín.
Lees verder