Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 30 juni 2017

Koning bezoekt bijeenkomst Stichting Topvrouwen

Koning bezoekt bijeenkomst Stichting Topvrouwen
Zijne Majesteit de Koning is maandagmiddag 4 september 2017 aanwezig bij een bijeenkomst van de Stichting Topvrouwen in het Louwman Museum in Den Haag. De stichting, een initiatief van werkgeversorganisatie VNO-NCW en het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, heeft als doel meer vrouwen te laten doorstromen naar bestuurlijke- en toezichthoudende topfuncties.
Lees verder

Erekruis van de Huisorde van Oranje voor de heer Dorhout
Zijne Majesteit de Koning heeft bij Koninklijke Beschikking van 14 juni 2017 aan de heer drs. A.T.S. Dorhout het Erekruis van de Huisorde van Oranje verleend.
Lees verder

Kaarten Paleis Noordeinde uitverkocht. Stallen nog beschikbaar
Kaarten voor de openstelling van Paleis Noordeinde zijn uitverkocht. Voor de openstelling van het Koninklijk Staldepartement zijn nog kaarten beschikbaar. Deze toegangskaarten zijn te bestellen via de ticketwebsite. Het paleiscomplex is ook digitaal te bezichtigen via Google Street View.
Lees verder