Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 16 juni 2017

Koning en Koningin Máxima aanwezig bij openingswedstrijd EK voetbal Vrouwen

Koning en Koningin Máxima aanwezig bij openingswedstrijd EK voetbal Vrouwen
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima zijn zondag 16 juli 2017 aanwezig bij de openingswedstrijd van het Europees Kampioenschap voetbal voor vrouwen. In stadion Galgenwaard in Utrecht speelt het Nederlands elftal om 18:00 uur tegen Noorwegen.
Lees verder

Koning en Koningin aanwezig bij Paleissymposium 'Depopulation of Rural Areas'
Donderdag 15 juni 2017 vond in het Koninklijk Paleis Amsterdam het Paleissymposium 'Depopulation of Rural Areas' plaats over krimpgebieden in Nederland. Hunne Majesteiten Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima waren gastheer en –vrouw van het symposium. Ook Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden was aanwezig.
Lees verder

Koning beëdigt ambassadeurs
Zijne Majesteit de Koning heeft vandaag op Paleis Noordeinde achtereenvolgens de ambassadeurs drs. R.E. van Hell (Boedapest), drs. H.C. Idema (Santiago de Chile), mevrouw drs. L.A.P.M. van Asch-Pieters (Muscat), drs. H.C. van der Kwast (Bratislava), mr.drs. M.C. Wolters (Bagdad), en mr. R.A.A. Böcker (Straatsburg) beëdigd. RVD, nr. 147
Lees verder