Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 2 juni 2017

Koningin Máxima geeft startsein Burendag in Nieuw-Buinen

Koningin Máxima geeft startsein Burendag in Nieuw-Buinen
Hare Majesteit Koningin Máxima geeft op dinsdagochtend 13 juni in het Drentse Nieuw-Buinen het startsein voor de 12e editie van Burendag. Dit jaar vindt Burendag op 23 september plaats. Op deze dag worden in Nederland duizenden activiteiten georganiseerd die buren dichterbij elkaar brengen. Na het startsein kunnen buurten zich aanmelden via www.burendag.nl.  Daar kunnen zij ook een financiële bijdrage aanvragen voor hun burendagactiviteit.
Lees verder

Prins Constantijn bij 30-jarig bestaan van Prins Bernhard Leerstoel
Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Constantijn der Nederlanden is maandagmiddag 12 juni aanwezig bij de viering van het 30-jarig bestaan van de Prins Bernhard Leerstoel voor Internationale Natuurbescherming in Utrecht.
Lees verder

Staatsbezoek aan Portugal
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen op uitnodiging van president Marcelo Rebelo de Sousa een staatsbezoek aan de Portugese Republiek.
Lees verder