Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 28 juni 2017

Nieuw reisadvies voor Hongkong SAR

Logo

24/7 BZ Informatieservice

 Zojuist is een nieuw reisadvies gepubliceerd voor Hongkong SAR.

Link naar BZ Informatieservice Reisadvies Hongkong SAR

 

Op 1 juli 2017 wordt de '20th Anniversary of the Establishment of the Hong Kong SAR' gevierd. Vanaf 29 juni tot en met zondag 2 juli vinden manifestaties plaats. Deze kunnen leiden tot geweld. Er worden extra veiligheidsmaatregelen genomen. Houd rekening met verkeersopstoppingen en wegversperringen. Ook het openbaar vervoer kan hierdoor vertraging oplopen.

 

Link naar BZ Informatieservice Uw gegevens bekijken

 

 
 

Download de app:

Link naar BZ Reisadvies Android app 24/7 BZ Reis Android
Link naar BZ Reisadvies iOS app 24/7 BZ Reis iOS