Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 20 juni 2017

Nieuw reisadvies voor Mali

Logo

24/7 BZ Informatieservice

 Zojuist is een nieuw reisadvies gepubliceerd voor Mali.

Link naar BZ Informatieservice Reisadvies Mali

 

Bij een aanslag in de stad Bamako zijn op 18 juni 2017 doden en gewonden gevallen. De noodtoestand is nog steeds van kracht. Voor Nederlanders is er een verhoogd veiligheidsrisico in Mali. Het risico op aanslagen is hoog ten noorden van Timboektoe, rond de steden Gao en Menaka, het grensgebied met Algerije en in de stad Bamako. Blijf bereikbaar in crisissituaties.

 

Link naar BZ Informatieservice Uw gegevens bekijken

 

 
 

Download de app:

Link naar BZ Reisadvies Android app 24/7 BZ Reis Android
Link naar BZ Reisadvies iOS app 24/7 BZ Reis iOS