Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 5 juni 2017

Nieuw reisadvies voor Qatar

Logo

24/7 BZ Informatieservice

 Zojuist is een nieuw reisadvies gepubliceerd voor Qatar.

Link naar BZ Informatieservice Reisadvies Qatar

 

Een aantal buurlanden en landen in de regio (onder andere Saoedi-Arabië, Verenigde Arabische Emiraten, Bahrein, Jemen, Libië en Egypte) heeft de diplomatieke relaties met Qatar verbroken. De landsgrens met Saoedi-Arabië is gesloten. Op dit moment zijn de gevolgen van deze maatregelen onduidelijk. Blijf bereikbaar in crisissituaties.

 

Link naar BZ Informatieservice Uw gegevens bekijken

 

 
 

Download de app:

Link naar BZ Reisadvies Android app 24/7 BZ Reis Android
Link naar BZ Reisadvies iOS app 24/7 BZ Reis iOS