Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 26 juni 2017

Nieuwe Persoonlijk Adviseur van de Koning en Koningin

Nieuwe Persoonlijk Adviseur van de Koning en Koningin
Zijne Majesteit de Koning heeft bij Koninklijke Beschikking met ingang van 15 augustus 2017 ir. A.T. (Bram) Gille MPA benoemd tot Persoonlijk Adviseur van Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima.
Lees verder

Werkbezoek premier India
De premier van India, Narendra Modi, brengt dinsdag 27 juni een werkbezoek aan Nederland. Het werkbezoek staat in het teken van de verdere versterking van de bilaterale relatie tussen Nederland en India. Specifieke gebieden zijn landbouw, watermanagement, technologische en duurzame ontwikkeling van Indiase steden en financiële dienstverlening.
Lees verder

Verjaardag Prinses Alexia
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Alexia der Nederlanden viert op 26 juni 2017 haar twaalfde verjaardag.
Lees verder