Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 19 juni 2017

NOB: Vacature Duitsland - leerkracht NTC po

Vacature Duitsland - leerkracht NTC po
Ter uitbreiding van ons onderwijsteam en voor invalwerk zoekt NTC De Zevensprong in Leverkusen vanaf augustus 2017 een deeltijd leerkracht NTC-PO (m/v) voor ongeveer vijf (één lesgroep) of ongeveer tien uur (twee lesgroepen) per week. Als u geïnteresseerd bent, dan vragen wij u voor 1 juli 2017 een sollicitatiebrief met cv in te sturen.
Lees verder

Vacature Duitsland - schooldirecteur
Stichting Nederlands Onderwijs Hamburg zoekt een schooldirecteur per 1 september 2017.
Lees verder

Vacature NOB - Stagair(e) secretaresse
Stichting Nederlands Onderwijs in het Buitenland in Voorburg zoekt een stagiair(e)-secretaresse voor 32 uur (ma-do). Ben jij die enthousiaste stagiaire secretaresse /office manager op MBO 3/4 niveau of HBO niveau die vanaf september 2017 een aantal maanden ervaring wil opdoen in allerlei verschillende werkzaamheden? Kom dan bij ons energieke en professionele team werken.
Lees verder