Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 19 juni 2017

NOB: Vacature Duitsland - leerkracht NTC po

Vacature Duitsland - leerkracht NTC po
Ter uitbreiding van ons onderwijsteam en voor invalwerk zoekt NTC De Zevensprong in Leverkusen vanaf augustus 2017 een deeltijd leerkracht NTC-PO (m/v) voor ongeveer vijf (één lesgroep) of ongeveer tien uur (twee lesgroepen) per week. Als u geïnteresseerd bent, dan vragen wij u voor 1 juli 2017 een sollicitatiebrief met cv in te sturen.
Lees verder

Vacature Duitsland - schooldirecteur
Stichting Nederlands Onderwijs Hamburg zoekt een schooldirecteur per 1 september 2017.
Lees verder

Vacature NOB - Stagair(e) secretaresse
Stichting Nederlands Onderwijs in het Buitenland in Voorburg zoekt een stagiair(e)-secretaresse voor 32 uur (ma-do). Ben jij die enthousiaste stagiaire secretaresse /office manager op MBO 3/4 niveau of HBO niveau die vanaf september 2017 een aantal maanden ervaring wil opdoen in allerlei verschillende werkzaamheden? Kom dan bij ons energieke en professionele team werken.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.