Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 10 juni 2017

Ons Oranje! Dick Advocaat: 'Veel strijd en beleving gezien'

Dick Advocaat: 'Veel strijd en beleving gezien'
Dick Advocaat keek na de 5-0 overwinning op Luxemburg terug op een mooie avond. De bondscoach had vooral een ploeg gezien die heel graag wilde. "Ik heb veel strijd en beleving gezien. Daar houdt het publiek van. Zij hebben het het grootste gedeelte van de wedstrijd naar hun zin gehad", vertelde Advocaat bij de NOS. "De spelers hebben goed begrepen dat zo'n wedstrijd als tegen Bulgarije niet meer kan. We hebben nu drie wedstrijden op rij gewonnen. Het publiek gaat er weer achter staan en dat is heel belangrijk." Genoten van Sneijder Advocaat had ook genoten van Wesley Sneijder, die uitblonk tijdens zijn 131ste interland. "Zijn passing is van uitzonderlinge kwaliteit. Er zijn maar weinig spelers in de wereld die dat kunnen evenaren. Van zo'n speler hoop ik zo lang mogelijk te kunnen profiteren."De bondscoach ging ook in op de ongunstige 2-1 zege van Zweden op Frankrijk. "We moeten nu voor de eerste plaats gaan. De eerste twee wedstrijden tegen Frankrijk en Bulgarije na de vakantie zijn heel belangrijk. Het wordt een gekke tijd omdat van veel spelers nu nog niet duidelijk is waar ze dan spelen. Dat kan vervelend zijn, maar daar heeft de tegenstander ook last van."
Lees verder

Felicitaties voor Sneijder: 'Dit was jouw avond'
Niet alleen in het stadion stond Wesley Sneijder vrijdagavond in het middelpunt van de feestvreugde; de 33-jarige recordinternational werd ook bedolven onder de felicitaties op social media van zijn (oud-)ploeggenoten. Een greep uit die felicitaties. On your 33rd birthday πŸŽ‚you celebrate with ⚽️,victory,3️⃣ points and your 131st cap for πŸ‡³πŸ‡±Tonight was your night @sneijder101010 πŸ™ŒπŸ» #nedlux pic.twitter.com/iHByG69KAI — Jeremain Lens (@jeremainlens) 9 juni 2017 Records are there to be broken. Proud of my successor Wesley Sneijder breaking the record as most capped player! @sneijder101010 #131caps pic.twitter.com/H0nHB1x3u4 — Edwin van der Sar (@vdsar1970) 9 juni 2017 Congrats @sneijder101010 πŸ™ŒπŸ»πŸ™ŒπŸ»πŸ‡³πŸ‡±πŸ‡³πŸ‡±. Great achievement! #131Caps pic.twitter.com/ZgCVu2CfpZ — Jasper Cillessen (@JasperCillessen) 9 juni 2017 Great win! A very good teamperformance and happy to score again. Well done @sneijder101010 to reach 131 caps πŸ‡³πŸ‡±πŸ¦ pic.twitter.com/2F2F8gFNRd — Georginio Wijnaldum (@GWijnaldum) 9 juni 2017 Good win! Congrats @sneijder101010 with your birthday & achieving your record of 131 caps! πŸŽ‰πŸ‘πŸ»πŸ‡³πŸ‡±πŸ”Ά pic.twitter.com/IgGEIIY4ld — Kevin Strootman (@Kevin_strootman) 9 juni 2017 The smallest who became tonight officially the biggest. Congratulations @sneijder101010 #131caps recordinternational pic.twitter.com/fbQJBYyUUc — Pierre van Hooijdonk (@pierrevh17) 9 juni 2017 An example on and off the pitch, well deserved and something to be proud of! 131 Caps πŸ™ŒπŸ»πŸ¦ pic.twitter.com/Nz9HoTNn9j — Daley Blind (@BlindDaley) 9 juni 2017 dankbaar dat ik met zo'n legende mag spelen. Congrats met je record @sneijder101010 πŸ‘πŸ½πŸ™πŸ½πŸ’ͺ🏽πŸ’ͺ🏽🦁🦁 @OnsOranje pic.twitter.com/Jxp8QNdvZ6 — Memphis (@Memphis) 10 juni 2017
Lees verder

Aftermovie van een heerlijke avond in Rotterdam
Het ging vrijdagavond bijzonder gemakkelijk voor Oranje in De Kuip. Luxemburg had niets in te brengen tegen de ploeg van de kersverse bondscoach Dick Advocaat. En dus kon alle aandacht naar de jarige Wesley Sneijder die nu alleen recordinternational is. Geniet na met de goals, de swingende aanvallen, de juichende bondscoach bij de goal van Sneijder en de heerlijke sfeer in het stadion.
Lees verder