Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 5 juni 2017

Ons Oranje! Oranje met 23 man op weg naar Luxemburg

Oranje met 23 man op weg naar Luxemburg
Zoals gepland hervat het Nederlands elftal met een kleinere spelersgroep de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Luxemburg. Steven Berghuis (Feyenoord), Davy Pröpper (PSV), Bart Ramselaar (PSV), Nick Viergever (Ajax) en Marten de Roon (Middlesbrough), die er tegen Marokko en Ivoorkust wel bij waren, maken geen deel meer uit van de selectie. Tegenover de absentie van deze vijf staat de komst van Jeremain Lens, die zaterdag nog met zijn club Fenerbahçe uitkwam in de laatste speelronde van de Turkse competitie. Oranje komt morgen weer bij elkaar in Noordwijk voor de derde wedstrijd in tien dagen. De complete 23-koppige selectie voor de ontmoeting met Luxemburg, waar bondscoach Dick Advocaat voor het eerst op de bank zit, ziet er als volgt uit: SpelerClubNathan AkéChelseaDaley BlindManchester UnitedJasper CillessenFC BarcelonaMemphis DepayOlympique LyonBas DostSporting CPWesley HoedtLazioVincent JanssenTottenham HotspurDavy KlaassenAjaxJeremain LensFenerbahçeMatthijs de LigtAjaxBruno Martins IndiStoke CitySergio PadtFC GroningenQuincy PromesSpartak MoskouArjen RobbenBayern MünchenWelsey SneijderGalatasarayKevin StrootmanAS RomaKenny TeteAjaxJens ToornstraFeyenoordJoël VeltmanAjaxTonny VilhenaFeyenoordStefan de VrijLazioGeorginio WijnaldumLiverpoolJeroen ZoetPSV Het Nederlands elftal komt aanstaande vrijdag, 9 juni, in Rotterdam uit tegen Luxemburg. De aftrap in Stadion Feijenoord is om 20.45 uur. In aanloop naar dit WK-kwalificatietreffen sloot Oranje twee oefenduels winnend af. In en tegen Marokko werd het vorige week woensdag (31 mei) 1-2 en zondag eindigde de ontmoeting met Ivoorkust in een 5-0 zege.
Lees verder

Persconferentie Nederlands elftal live op OnsOranje
De persconferentie van bondscoach Dick Advocaat en assistent-bondscoach Ruud Gullit in aanloop naar de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Luxemburg is dinsdag (6 juni, 15.00) live te zien op OnsOranje. Het is de eerste persconferentie van Advocaat sinds zijn terugkeer bij het Nederlands elftal. Na de gewonnen oefeninterland tegen Ivoorkust van zondagavond (5-0) waarin interim-bondscoach Fred Grim nog de leiding over het Nederlands elftal had, voegt de bondscoach zich die dag bij de selectie. De spelersgroep start dinsdag in Noordwijk de voorbereiding op het duel met Luxemburg, dat vrijdag 9 juni (20.45) wordt gespeeld in De Kuip. Ook assistent-bondscoach Ruud Gullit meldt zich die dinsdag in Noordwijk. De persconferentie heeft plaats in Grand Hotel Huis ter Duin. Live persconferentieBekijk de persconferentie van bondscoach Dick Advocaat en zijn assistent Ruud Gullit.
Lees verder

Aftermovie na swingend optreden van Oranje
Oranje maakte zondag indruk in zijn oefeninterland tegen Ivoorkust. De Afrikanen waren in De Kuip kansloos tegen het ontkende Nederlands elftal. Alle reden voor een leuke aftermovie! De ruime overwinning kunnen de spelers goed gebruiken in aanloop naar de belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd tegen Luxemburg, vrijdag 6 juni, eveneens in de Rotterdamse Kuip. Nagenieten dus!
Lees verder

Geen opmerkingen: