Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 4 juni 2017

Pijpleidingen vergroten toegang tot olie en gas in Texas

Pijpleidingen vergroten toegang tot olie en gas in Texas
In de loop van 2017 worden in Texas 2 pijpleidingen voor het transport van gas en olie in gebruik genomen. Er is behoefte aan Nederlandse kennis en technologie bij het leggen en verbeteren hiervan.
Lees verder

Opening invoertariefcontingenten zuivelsector juni 2017
Nieuwsbericht 17.038 - Voor diverse invoerregelingen in de zuivelsector kunt u van 1 tot met 9 juni 2017, uiterlijk om 13.00 uur, invoercertificaten aanvragen voor de periode van 1 juli tot en met 31 dec
Lees verder

Opening inschrijving invoerregelingen varkenssector juni 2017
Nieuwsbericht 17039 - Voor invoerregelingen in de varkenssector kunt u van 1 tot en met 7 juni 2017, uiterlijk om 13.00 uur, importrechten en/of invoercertificaten aanvragen voor de periode van 1 juli to
Lees verder

Home Land Security & Cyber Security Meetup
Bent u actief in de beveiligingssector? Wilt u meer weten over de laatste ontwikkelingen? Kom dan 22 juni naar de HLS & Cyber Meetup 2017 in Rotterdam. De meetup richt zich op de nieuwste trends en ontwikkelingen op security-gebied. Tijdens  b2b-matchmakings kunt u ervaringen uitwisselen en...
Lees verder

Presentatie Agrosector in Madagaskar
Bent u actief in de sector agro-food? Benieuwd naar de kansen die Madagaskar biedt? Kom dan op 30 juni naar Utrecht voor een presentatie van een onderzoek naar kansen in Madagaskar. Eind vorig jaar werd op verzoek van de Nederlandse Ambassade en de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl)...
Lees verder

Geen opmerkingen: