Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 20 juni 2017

Prinses Margriet bij viering 25-jarig jubileum KVNR

Prinses Margriet bij viering 25-jarig jubileum KVNR
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden is donderdagmiddag 29 juni aanwezig bij de viering van het 25-jarig jubileum van de Koninklijke Vereniging van Nederlandse Reders (KVNR) op het schip SS Rotterdam. Tijdens de viering zal Prinses Margriet het eerste exemplaar van het jubileumboek 'Dóór op vol vermogen!' in ontvangst nemen.
Lees verder

Prinses Margriet bezoekt voorstelling END OF SEASON van Introdans
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden woont zaterdagavond 24 juni de voorstelling END OF SEASON: Celebrating Kylián! van Introdans bij in Stadstheater Arnhem. Met deze voorstelling sluit Introdans zijn 45-jarig jubileumseizoen af. Prinses Margriet is beschermvrouwe van Introdans en bezocht eerder dit theaterseizoen ook de jubileumvoorstelling TUTTI.
Lees verder

Koning en minister-president bij Nederlandse Veteranendag
Zijne Majesteit de Koning en minister-president Rutte wonen zaterdag 24 juni 2017 in Den Haag de 13e Nederlandse Veteranendag bij.
Lees verder