Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 13 juni 2017

Prinses Margriet brengt werkbezoek aan SOS Kinderdorpen in Libanon

Prinses Margriet brengt werkbezoek aan SOS Kinderdorpen in Libanon
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden heeft op 11 en 12 juni 2017 een werkbezoek gebracht aan SOS Kinderdorpen in Libanon. Tijdens  het werkbezoek bezocht zij projecten voor kindvluchtelingen in aanloop naar Wereld Vluchtelingen Dag, 20 juni 2017.
Lees verder

Koning spreekt informateur Tjeenk Willink
Mededeling van het Kabinet van de Koning:
Lees verder

Geloofsbrieven ambassadeurs Oekraïne en India
Zijne Majesteit de Koning zal woensdagochtend 14 juni op Paleis Noordeinde in Den Haag ter overhandiging van hun geloofsbrieven achtereenvolgens ontvangen de ambassadeur van Oekraïne, Z.E. Vsevolod Valeriyovych Chentsov, en de ambassadeur van de Republiek India, Z.E. Venu Rajamony.
Lees verder