Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 15 juni 2017

Reactie Zijne Majesteit de Koning op het overlijden van IOC-lid Hein Verbruggen:

Reactie Zijne Majesteit de Koning op het overlijden van IOC-lid Hein Verbruggen:
"Hein Verbruggen leeft in mijn herinnering voort als een man met een groot hart, voor de Olympische beweging, voor de wielersport en voor de mensen om hem heen. Ik wens zijn familie en vrienden sterkte toe."
Lees verder

Afscheidsaudiënties ambassadeurs Slovenië en Nieuw-Zeeland
Zijne Majesteit de Koning heeft hedenochtend op Paleis Noordeinde in Den Haag achtereenvolgens in afscheidsaudiëntie ontvangen de ambassadeur van de Republiek Slovenië, Z.E. Roman Kirn, en de ambassadeur van Nieuw-Zeeland, H.E. mevrouw Janet Lowe.
Lees verder

Koningin Máxima brengt werkbezoek aan Defensie Cyber Commando
Hare Majesteit Koningin Máxima bracht donderdagmorgen 15 juni een werkbezoek aan het Defensie Cyber Commando (DCC) op de Beatrixkazerne in Den Haag. In aanwezigheid van Commandant Landstrijdkrachten luitenant-generaal Leo Beulen en commandant DCC brigadegeneraal Hans Folmer kreeg zij uitleg over de inspanningen van Defensie in cyberspace.
Lees verder