Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 9 juni 2017

Ruim 6.000 enthousiaste scholieren beleven geweldige dag bij finale Olympic Moves

Ruim 6.000 enthousiaste scholieren beleven geweldige dag bij finale Olympic Moves
Met een wervelende eindshow met Jonna Fraser, is vrijdagmiddag 9 juni de landelijke finale van Olympic Moves afgesloten. De finale van de grootste schoolsportcompetitie van Nederland vond vandaag plaats in en rond het Olympisch Stadion in Amsterdam. Ruim 6.000 middelbare scholieren gingen de uitdaging met elkaar aan in 15 sporten voor het kampioenschap voor scholen. Olympic Moves is een initiatief om jongeren binnen de schoolomgeving (opnieuw) kennis te laten maken met verschillende sporten en het plezier van samen sporten te laten beleven. "Ondanks de regen straalt het plezier er vanaf", zegt Maartje Paumen te midden van duizenden sportieve scholieren. De Olympische hockeykampioene ontstak vanochtend de vlam tijdens de openingsceremonie van de finale van Olympic Moves. Grootste schoolsportcompetitie van Nederland Na de spetterende openingsceremonie, waarbij Maartje aanwezig is en...
Lees verder