Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 12 juni 2017

Rusland: Nederlands toneel in Moskou

      
 
Stichting
Nederlandse
Club Moskou

Toneelschool Amsterdam in Moskou

Toneelstuk De stille kracht
 
Graag brengen wij jullie een cultureel evenement onder de aandacht. Van 4 - 7 juli 2017 zal Toneelschool Amsterdam het toneelstuk 'de stille kracht' uitvoeren op het Tsjechov internationale theaterfestival in Moskou.

Het stuk is gebaseerd op de gelijknamige roman van Louis Couperus en staat onder leiding van regisseur Ivo van Hove. Het is in het Nederlands met Russische ondertiteling en vindt plaats in het academisch theater Mossoveta vlakbij metro Mayakovskaya.

Meer informatie en kaarten: https://www.chekhovfest.ru/spec/2154/.
De eerstvolgende NCM activiteiten: