Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 20 juni 2017

Sport vergeet te vragen en loopt daardoor veel geld mis

Sport vergeet te vragen en loopt daardoor veel geld mis
ARNHEM - Als je niet vraagt zul je als sport weinig schenkingen, giften of nalatenschappen ontvangen. Daar waren de diverse deskundigen uit binnen- en buitenland het dinsdag unaniem over eens tijdens de Dag voor de Fondsenwerving van de sport.De bijeenkomst op Sportcentrum Papendal vormde de afsluiting van de campagne 'Sport, Daar geef Je Om', een initiatief van NOC*NSF, Eredivisie en KNVB, en werd gepresenteerd door oud-wielrenster Marijn de Vries. Hoogleraar aan de Vrije Universiteit René Bekkers gaf aan dat Nederland een vrijgevig land is. Jaarlijks schenken we meer dan 5 miljard euro aan allerlei goede doelen, cultuur en vooral ook de kerk, maar slechts 1 procent daarvan is nu bestemd voor de sport. Sterker nog: de sport haalt zelf meer geld op voor andere goede doelen. Voormalig topschaatsster Yvonne van Gennip is ervan overtuigd dat sport op zich zelf ook van grote...
Lees verder

Geen opmerkingen: