Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 8 juni 2017

VBNGBk: Bijeenkomst over Nederlandse sociale zekerheid in La Nucia, Spanje

Bijeenkomst over Nederlandse sociale zekerheid in La Nucia, Spanje
Uitnodiging voor bijeenkomst op donderdag 22 juni 2017 om 19.30 uur. De VBNGB ontvangt zeer geregeld vragen over allerlei zaken omtrent het Nederlandse Sociale zekerheid- en Belastingstelsel en de Zorgverzekering. Dit geldt zowel voor Nederlanders als niet-Nederlanders die nu in Spanje wonen maar in Nederland hebben gewoond of gewerkt. Vaak weet men niet wanneer en […]
Lees verder

Oproep voor steno-typist 22 juni 2017 VBNGB bijeenkomst in La Nucia
Welke ervaren Nederlandse steno-typist(e) kan ons op 22 juni a.s. helpen met de verslaglegging van de bijeenkomst "Sociale zekerheid" in La Nucia? Uw reactie kunt u richten aan het mailadres mrjhueber@cs.com Wij danken u reeds bij voorbaat.
Lees verder

De VBNGB zoekt ter versterking van het bestuur een (gepensioneerde) fiscalist/belastingdeskundige
Medio 2005 werd opgericht de Vereniging Belangenbehartiging Nederlands Gepensioneerden in het Buitenland die als doelstelling heeft de behartiging van de belangen van de gepensioneerden met een Nederlands pensioen/AOW en die woonachtig zijn in de zogenoemde verdragslanden behorende tot de Europese Unie of de Europese Economische Ruimte en Zwitserland. Aanvankelijk beperkten zich de activiteiten tot het […]
Lees verder