Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 23 juni 2017

Wolff, Van der Rijst en Jeukendrup versterken High Performance Team

Wolff, Van der Rijst en Jeukendrup versterken High Performance Team
Het High Performance Team van Team NL is uitgebreid met drie experts: prestatiemanager René Wolff, prestatiemanager Paralympisch Ralf van der Rijst en prestatiemanager voeding Asker Jeukendrup. Onder leiding van technisch directeur Maurits Hendriks heeft NOC*NSF binnen de technische staf een aantal prestatiemanagers en experts aan het werk, die opereren onder de noemer High Performance Team. De prestatiemanagers ondersteunen de sportbonden bij het versterken van hun topsportprogramma's, de experts dragen met hun deskundigheid bij op het terrein van fysieke training, prestatiegedrag, technologie, medische begeleiding, sportwetenschap & innovatie en voeding & diëtiek.  Aanwinst De nieuwste aanwinst is René Wolff, die als prestatiemanager verschillende bonden gaat adviseren en ondersteunen bij hun sporttechnische programma's. Zijn jarenlange ervaring als topsporter en expertise als...
Lees verder