Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 7 juli 2017

Afscheidsaudiënties ambassadeurs het Verenigd Koninkrijk en Estland

Afscheidsaudiënties ambassadeurs het Verenigd Koninkrijk en Estland
Zijne Majesteit de Koning heeft hedenochtend op Paleis Noordeinde in Den Haag achtereenvolgens in afscheidsaudiëntie ontvangen de ambassadeur van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Noord-Ierland, Z.E. Sir Geoffrey Adams, en de ambassadeur van de Republiek Estland, Z.E. Peep Jahilo.
Lees verder

Koningin Máxima opent Asian Library van Universiteit Leiden
Hare Majesteit Koningin Máxima opent donderdagochtend 14 september 2017 de nieuwe Asian Library van de Universiteit Leiden.
Lees verder

Koningin Máxima bij Opening Night Koninklijk Concertgebouworkest
Hare Majesteit Koningin Máxima is donderdagavond 14 september 2017 aanwezig bij de opening van het nieuwe seizoen van het Koninklijk Concertgebouworkest, RCO Opening Night in het Koninklijk Concertgebouw Amsterdam. Koningin Máxima is beschermvrouwe van het orkest.
Lees verder