Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 11 juli 2017

ecb Wirtschaftsdinner: ‘Nieuwe wegen naar Nederland’

ecb Wirtschaftsdinner: 'Nieuwe wegen naar Nederland'
'Nieuwe wegen naar Nederland': zo luidde de titel van het Wirtschaftsdinner dat op 19 juni in München plaatsvond. Tijdens deze geanimeerde avond vertelden experts uit het Nederlandse ambassadenetwerk in Duitsland over actuele ontwikkelingen in Nederland.
Lees verder

Vacature op het Consulaat-Generaal in Toronto: part-time Medewerker Economische Afdeling
Het Nederlandse Consulaat-Generaal in Toronto heeft een plaats voor een nieuwe medewerker (0,5 fte) op de Economische Afdeling. De ideale kandidaat heeft naast een relevante opleiding een brede interesse in internationale betrekkingen en Canada. De ideale kandidaat is goed in staat zelfstandig werkzaamheden uit te voeren, heeft een hands-on instelling en is een creatieve teamplayer. De functie betreft in het bijzonder het redigeren van teksten en het beheren van de website en social media van...
Lees verder

Herdenkingsbijeenkomst Kanchanaburi
Op dinsdag 15 augustus a.s. vindt in Kanchanaburi de jaarlijkse herdenkingsbijeenkomst plaats ter nagedachtenis van de Nederlandse slachtoffers van de aanleg van de Birma Siam Spoorlijn. U kunt zich aanmelden voor deelname via de ambassade tot en met maandag 31 juli via het volgende e-mailadres: ban-pcz@minbuza.nl. Gaarne bij uw aanmelding te vermelden of u gebruik wilt maken van centraal georganiseerd vervoer en een gezamenlijke lunch.
Lees verder

Aankondiging Staatsbezoek Portugal - Ontmoeting Nederlandse Gemeenschap
Lees verder

Staatsbezoek Koning Willem-Alexander en Koningin Maxima
Op 22 juni vond het staatsbezoek aan de Heilige Stoel plaats. De koning en de koningin ontmoetten paus Franciscus, de Vaticaanse 'premier' kardinaal Parolin en de 'minister van Buitelandse Zaken' mgr. Gallagher. Ministers Koenders en Ploumen waren tevens aanwezig. Zie hieronder enkele berichten over het bezoek in de media. Staatsbezoek Vaticaan in de media
Lees verder

Chili: Handelmissie in de water- en havensector
Van 6 tot en met 9 juni 2017 was een brede handelsmissie in de water- en havensector onder leiding van I&M samen met vertegenwoordiging van RvO en het Netherlands Waterplatform (NWP) in Chili. Er namen 14 bedrijven deel, waarvan een aantal via lokale of regionale vertegenwoordigers.
Lees verder

De Ambassade verhuist naar de nieuwe locatie
Hierbij willen wij u graag informeren dat de Ambassade van het Koninkrijk der Nederlanden in Zagreb gaat verhuizen. De verhuizing zal plaats vinden tussen 17-21 juli 2017. Gedurende deze periode zijn wij telefonisch en per fax niet bereikbaar. De medewerkers zullen in genoemde periode alleen per e-mail bereikbaar zijn via e-mailadres: ZAG@minbuza.nl en  ZAG-CA@minbuza.nl   Voor urgente zaken en alleen gedurende de periode van 17 – 21 juli 2017 zal de consulaire afdeling bereikbaar zijn via...
Lees verder

Economische nieuwsbrief, Juli 2017
Deze maand o.a.: - BNP Paribas is withdrawing from the DRC; - Netherlands in top 5 of Europe's most innovative countries; - First "Arabica" coffee produced in the DRC; - IMF committed to help Congo kick-start sustainable economic growth
Lees verder