Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 24 juli 2017

EYOF Dag 1: Zwemsters bezorgen Talent Team eerste plak

EYOF Dag 1: Zwemsters bezorgen Talent Team eerste plak
GYÖR - De Nederlandse estafettezwemsters hebben het Talent Team op het European Youth Olympic Festival in Györ de eerste medaille bezorgd. Britta Koehorst, Imani de Jong, Nienke Jonk en Elise Tanis zwommen in de Hongaarse stad op de 4x100 meter naar het zilver, achter winnaar Rusland en voor thuisland Hongarije. Het Nederlandse kwartet had zich eerder die dag ook als een na beste gekwalificeerd en maakte de verwachtingen 's avonds meer dan waar. Het viertal klokte een tijd van 3.49.37. "Geweldig", reageerde Elise Tanis na afloop. "We hadden ons als tweede geplaatst voor de finale, en toen was het knallen!" Casper Corbeau stelde zich op de 100 meter schoolslag kandidaat voor een medaille. De inwoner van Portland (GB) ging als tweede naar de finale in een tijd van 1.03.61. Ook bij het atletiek werden finaleplaatsen veiliggesteld. Minke Bisschops ging op de 100 meter als snelste naar de...
Lees verder