Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 25 juli 2017

EYOF Dag 2: goud en tweemaal zilver voor Talent Team

EYOF Dag 2: goud en tweemaal zilver voor Talent Team
GYÖR – Eén gouden medaille en twee zilveren. Dat was de oogst van het Talent Team op dag 2 van het European Youth Olympic Festival in het Hongaarse Györ. Atlete Minke Bisschops pakte dinsdag de hoofdprijs op de 100 meter. Judoka Daan Moes (klasse tot 57kg) en zwemmer Casper Corbeau (100 meter schoolslag) werden op de tweede trede van het podium geëerd. Daarmee komt het totaal aantal medailles van het NOC*NSF Talent Team Györ 2017 op vier. Gisteren waren de estafettezwemsters al goed voor zilver op de 100 meter vrij. Minke Bisschops was de gevierde dame in de atletiekploeg. De Landgraafse had zich een dag eerder al als beste geplaatst voor de finale. Daarin maakte ze de verwachtingen dubbel en dwars waar. Sven Janssons plaatste zich met gemak voor de finale van de 110 meter horden, in een tijd van 13:88. Ook Casper Corbeau voldeed aan de verwachtingen. De in Portland (GB) woonachtige...
Lees verder