Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 26 juli 2017

EYOF Dag 3: Medailleregen voor TalentTeam in Györ

EYOF Dag 3: Medailleregen voor TalentTeam in Györ
GYÖR – TalentTeam Nederland heeft op de derde dag van het European Youth Olympic Festival in Györ vijf medailles aan har totaal toegevoegd. Goud was er voor Sven Jansons op de 100 meter horden, zwemmer Casper Corbeau op de 200 meter schoolslag en Alida van Daalen bij het kogelstoten. Zilver was er voor judoka Naomi van Krevel en brons voor atlete Anna Hightower op de 3.000 meter. Het atletiekprogramma werd een uur uitgesteld vanwege de regen, maar dit deerde de Nederlanders in Györ geenszins. Sven Jansons had zich als tweede gekwalificeerd voor de finale. In de eindstrijd was zijn 13,87 goed voor goud. Alida van Daalen opende het kogelstoten met een afstand van 15,90 meter. Daarmee zat de wedstrijd meteen op slot, want de andere meisjes kwamen hier niet aan. Alleen Van Daalen zelf overtrof dit in haar derde poging, met een afstand van 16.23 meter. Anna Hightower maakte het Nederlandse...
Lees verder