Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 28 juli 2017

EYOF Dag 5: bronzen Marit Kamps houdt eer Talent Team hoog

EYOF Dag 5: bronzen Marit Kamps houdt eer Talent Team hoog
GYÖR - Judoka Marit Kamps heeft op het European Youth Olympic Festival in Györ de bronzen medaille gewonnen in de klasse +70kg. De Assense hield daarmee de eer hoog van Talent Team Nederland, dat verder niet in de prijzen viel. Kylian Bulthuis (-90kg) verloor in de eerste ronde en werd uitgeschakeld in herkansing. Renée van Harselaar eindigde in de categorie tot 70 kg als zevende. Turnen Turnster Sanna Veerman stond in twee toestelfinales. De Volendamse eindigde als zesde op sprong (13.666) en als zesde op brug (12.833). Atleet Djao Lobles won overtuigend zijn halve finale van de 800 meter. Met 1:53,96 ging hij als snelste naar de eindstrijd van zaterdag. Zoë Sedney ging op de 100m horden eveneens als rapste naar de finale. De Zoetermeerse legde haar halve finale af in 13,39. Sedney maakte ook deel uit van de estafetteploeg 4x100 meter. Met Anna Roelofs, Minke Bisschops en Suzanne...
Lees verder