Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 29 juli 2017

EYOF Dag 6: Talent Team voegt zilver en 2x goud toe aan totaal

EYOF Dag 6: Talent Team voegt zilver en 2x goud toe aan totaal
GYÖR - Op de slotdag van het European Youth Olympic Festival in Györ heeft Talent Team Nederland nog drie medailles aan het totaal toegevoegd. Goud was er voor Zoë Sedney (200m), Djoao Lobles (800m) en de estafetteploeg 4x100m. Het totaal aantal medailles van de equipe van chef de mission Pieter van den Hogenband komt daarmee op zestien:achtmaal goud, zes maal zilver en tweemaal brons.Atlete Zoë Sedney, eerder al winnares van de 200 meter in Györ, schreef zaterdag de 100 meter horden op haar naam. De atlete ging in 13,37 over de meet. De Zoetermeerse maakte kort daarna ook deel uit van de estafetteploeg 4x100 meter, die een zilveren medaille veroverde. Sedney, Minke Bisschops, Anna Roelofs en Suzanne Libbers moesten alleen België met 0,04 sconden voor zich laten. Djoao Lobles liep een bekeken 800 meter. De inwoner van Den Helder had zich als snelste geplaatst en maakte dit in de finale...
Lees verder