Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 23 juli 2017

EYOF Györ 2017 feestelijk geopend

EYOF Györ 2017 feestelijk geopend
GYÖR - De veertiende editie van het European Youth Olympic Festival (EYOF) is zondagavond in het Hongaarse Györ geopend. Hoogtepunt van de opening was de intocht van de atleten. Het NOC*NSF Talent Team Györ 2017 werd aangevoerd door handbalster Zoë Sprengers, die als vlaggendrager als eerste Nederlandse sporter het stadion binnenliep. Zo'n 2500 jonge topsporters, in de leeftijd van 13 tot en met 17 jaar en afkomstig uit 50 landen, zullen de komende week in tien takken van sport strijden om de medailles. Nederland is met 63 sporters vertegenwoordigd, die uitkomen in atletiek, judo, handbal, kano, turnen en zwemmen. Het team staat onder leiding van chef de mission Pieter van den Hoogenband. De avond werd gevuld met veel entertainment en DJ Steve Aoki. Ook werd de Olympische eed afgelegd en het vuur ontstoken. EYOF Het European Youth Olympic Festival wordt georganiseerd onder auspiciën van...
Lees verder