Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 25 juli 2017

Frankrijk: BZ nummer 47

BZ nummer 47
Het bericht BZ nummer 47 verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

Bibracte: Nog niet alle geheimen zijn onthuld
Alle geheimen van het voormalige oppidum van de Galliërs zijn nog niet blootgelegd, verre van dat! Opgravingen blijven doorgaan. (Een oppidum is een op hoogte gelegen versterkte stad of burcht van Keltische oorsprong). Vincent Guichard (algemeen directeur van Bibracte) heeft onlangs 'l'Association Joseph Déchelette de Roanne' in het museum en op de archeologische site rondgeleid. […] Het bericht Bibracte: Nog niet alle geheimen zijn onthuld verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

De eerste Montessorischool komt in Saint-Bris-le-Vineux
In september opent een Montessorischool, geschikt voor kinderen van 3 tot 12 jaar Saint-Bris-le-Vineux, zijn deuren. Dit is de eerste in de Yonne. Er zijn ongeveer vijftig Montessorischolen in Frankrijk. Deze school, genaamd Élise Bisschop, is gevestigd in Saint-Bris-le-Vineux en start met drie leerkrachten voor kinderen van 3 tot 12 jaar. Clothilde Nollet (projectcoördinator): "Voor […] Het bericht De eerste Montessorischool komt in Saint-Bris-le-Vineux verscheen eerst op Bourgondische...
Lees verder