Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 7 juli 2017

Innovatiemissie industriële elektrificatie en Power-2-X, Noordrijn-Westfalen

Innovatiemissie industriële elektrificatie en Power-2-X, Noordrijn-Westfalen
Bent u actief in de procesindustrie? Heeft u interesse in industriële elektrificatie of de omzetting van elektriciteit in andere vormen van energie of producten? Bent u geïnteresseerd in samenwerking met Duitsland of wilt u weten hoe uw Duitse en Vlaamse collega's omgaan met deze onderwerpen? Ga...
Lees verder

Handelsmissie naar Bangladesh
Bent u als ondernemer actief in de Agri&Food sector? Heeft u interesse in de markt in Bangladesh? Ga dan mee met deze missie. Deelname staat open voor bedrijven, kennisinstellingen, brancheorganisaties en ngo's in de volgende sectoren: zuivel, aardappel, aquacultuur, groenten en fruit. Deze...
Lees verder

Reminder: Inschrijving gezouten en ander pluimveevlees sluit op 7 juli 2017
Nieuwsbericht 17.058 - Wilt u voor deze regeling aanvragen? Dan moet uw aanvraag, bewijs en bankgarantie op vrijdag 7 juli 2017, uiterlijk om 13.00 uur binnen zijn bij RVO.nl.
Lees verder

Matchmaking tijdens MEDICA 2017
Zoekt u Europese samenwerkingspartners in de medische sector? Kom dan in novemver naar het matchmaking event tijdens de beurs MEDICA 2016 in Düsseldorf, dé ontmoetingsplaats voor de medische sector. De matchmaking tijdens MEDICA 2017 helpt uw bedrijf, universiteit of onderzoeksinstituut bij het...
Lees verder

Smart Mobility innovatiemissie VS en Canada
Wilt u uw kansen op het gebied van innovatiesamenwerking en handelsbevordering met automotiveclusters in de VS en Canada verkennen? Ga dan mee met de 'Smart Mobility' innovatiemissie van 28 oktober tot en met 5 november 2017 en maak kennis met relevante bedrijven, overheden en...
Lees verder